Share This Post

Frontpage / GIveaways / Trending

It’s GIVEAWAY time! [CLOSED]

GIVEAWAY

It’s GIVEAWAY time!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: ΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΣΤΑΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥΣ ΕΔΩ ΣΤΟ SITE. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ. 

DaniGk (danigk)
Nikos Apostolopoulos (nikos-apostolopoulos)
Odisseas Loukopoulos (odisseas_loukopoulos)
kostas (kiler15kos)
Dimitris Gelveris (dimitris_gelveris)
giorgosigou (giorgosigou)
Kwstas Dimitras (kwstas_dimitras)
Kostantinos (kostas1166)
Δημητρης Τσουπεης (d-tsoupeis)
Alexander Thmk (alexander_thmk)
Θοδωρης Ντουβλης (thodou11)
Polikandriotis Dimitris (polikandriotis_dimitris)
Mike Kerfilias (mike_kerfilias)
Νίκος Λκς (granchio227)

Πριν από δύο χρόνια, και κάτι μέρες, το community της PC Building GR ήταν περίπου 1000 άτομα. Δύο χρόνια μετά, τα νούμερα αυτά αυξήθηκαν εκθετικά. Αυτή την στιγμή, το community της PC Building GR είναι πιο μεγάλο και πιο δυνατό από πότε, με καθημερινές συμβουλές, λύσεις προβλημάτων και τα πιο ενεργά μέλη.

Έτσι λοιπόν, πέρα από τα πολλά “Ευχαριστώ” που αξίζετε όλοι εσείς που στηρίζετε την προσπάθειά μας, λίγα δωράκια ποτέ δεν κάνουν κακό. Θα κάνουμε λοιπόν ένα δυνατό giveaway μέσα από την σελίδα της ομάδας και οι νικητές θα είναι όχι ένας, αλλά πολλοί. Ο διαγωνισμός θα διαρκέσει μέχρι τις 16 Ιουνίου και ώρα 23:59 και τα βήματα για να αποκτήσει κανείς έγκυρη συμμετοχή σε αυτόν είναι τα εξής δύο:

1) Αφήστε ένα σχόλιο κάτω από την ανακοίνωση αυτή με το δώρο που θα θέλατε να κερδίσετε.
2) Κάντε public share το post του διαγωνισμού στο facebook, το οποίο μπορείτε να το βρείτε εδώ

Τα δώρα του διαγωνισμού είναι τα παρακάτω:

Η ομάδα της PC Building GR προσφέρει:
1x SSD OCZ Trion 150 240GB
1x Steam Key The Crew
1x Steam Key Grow Home
1x Uplay Key Assassin’s Creed Rogue
1x Uplay Key Assassin’s Creed® Chronicles: China
1x Uplay Key Tom Clancy’s Splinter Cell® Blacklist™
1x Uplay Key Far Cry 3
1x Uplay Key Rayman® Origins
1x Uplay Key Call of Juarez®: Gunslinger

Το gamerland.gr προσφέρει:

1x Ποντίκι A4Tech Bloody Gaming V5M

GIVEAWAY

gamerland.gr

Το otakustore.gr προσφέρει:

1x Street Fighter Αφίσα Cover Art (61×91)
1x Street Fighter Αφίσα Characters (91×61)
1x Κούπα Tetris Great (320ml)
1x T-Shirt Metal Gear Solid: The Phantom Pain

GIVEAWAY

otakustore.gr

Σημαντικές πληροφορίες για τον διαγωνισμό:

  • Ο διαγωνισμός θα διαρκέσει μέχρι τις 16 Ιουνίου και ώρα 23:59 και οι νικητές θα ανακοινωθούν αποκλειστικά στην παρούσα ανακοίνωση μέσα στις επόμενες 48 ώρες από την λήξη του διαγωνισμού.
  • Όλα τα δώρα θα σταλούν με ACS Courier και τα έξοδα αποστολής επιβαρύνουν τον παραλήπτη.
  • Για την ομαλή διεξαγωγή του διαγωνισμού, παρακαλώ να αφήνετε μόνο ένα σχόλιο ο καθένας σας παρακάτω στα σχόλια.
  • Προκειμένου να μπορεί να αφήσει κανείς σχόλιο στο παρόν άρθρο, θα πρέπει να έχει συνδεθεί* στο site με τον λογαριασμό του.

 

Θα θέλαμε τέλος να ευχαριστήσουμε τον καθένα από εσάς ξεχωριστά που στηρίζετε αυτό που κάνουμε. Καμιά σελίδα, κανένα group και κανένα giveaway δεν θα ήταν δυνατό χωρίς όλους εσάς. And thats only the beginning…
Special Thanks στο otakustore.gr  και στο gamerland.gr για την προσφορά τους και την βοήθεια τους για την πραγματοποίηση αυτού του διαγωνισμού!

 

*Κάποιος που δεν έχει λογαριασμό στο site της PC Building GR, μπορεί οποιαδήποτε στιγμή να δημιουργήσει έναν, με ένα mail, ένα username και έναν προσωπικό κωδικό. Για την επιτυχή εγγραφή στο site μας απαιτείται να κάνετε verify τον λογαριασμό σας μέσω ενός mail που θα λάβετε αμέσως μετά αφού συμπληρώσετε τα στοιχεία σας. Το mail αυτό, πιθανόν να το βρείτε στον spam φάκελο των mails σας. Πέρα από αυτή την διαδικασία, μπορεί κανείς να φτιάξει λογαριασμό στο site με μόλις δυο κλικ, μέσω του facebook/google λογαριασμού του. Για οποιοδήποτε άλλο πρόβλημα κατά την σύνδεσή σας συμπληρώστε αναλυτικά αυτή την φόρμα και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας άμεσα.

 

Share This Post